Aktuality

Eko čistírna

Čištění koberců v Ekočistírně Galerie Přerov

Čištění koberců v Ekočistírně Galerie Přerov

Nově nabízíme službu strojového čištění koberců, kterou pro nás zajištuje náš smluvní partner. Fungujeme tedy na sběrném principu, kdy si od Vás koberce v naší čistírně přebereme, náš dodavatel si je v dohodnutém termínu od nás odveze k čištění a následně nám je vyčištěné vrátí.

Čištit je možné koberce jak hladké, tak i s vysokým vlasem až do šířky 3 m. Při předávání koberců k čištění v naší provozovně prosíme o nahlášení veškerého znečištění, kterého jste si vědomi, především od domácích mazlíčků apod. V opačném případě nemusí dojít k úplnému odstranění skvrn či zápachu z koberce.
Koberce nám prosím přineste dobře smotané a převázané provázkem či přelepené páskou.
Před každým čištěním je nahráno detailní video stavu koberce před čištěním, tím odpadají dohady, v jakém stavu byl koberec před čištěním.

Samotné čištění probíhá na speciálních strojích, kde je koberec nejprve vyklepán, čímž se zbaví prachu a pevných nečistot. V další fázi se máčí do roztoku se saponátem a s pomocí dvou řad rotujících kartáčů je z obou stran vyčištěn. Následuje propláchnutí čistou vodou, aby se koberec dokonale zbavil nejen zbývajících nečistot, ale také saponátu. V poslední fází je koberec odstředěn v bubnové odstředivce, vysušen a připraven na cestě zpět ke svému majiteli.

Další podronosti včetně ceníku naleznete na naší provozně v Galerii Přerov.

  •